Kudy do Křeslic

Společnost ESONIC a.s. se nachází na jihovýchodním okraji Prahy nedaleko dálnice D1 v městské části Křeslice a je snadno dosažitelná pro všechny druhy automobilové dopravy.
Křeslice leží v dosahu MHD. Z konečné metra "C" Háje jezdí autobus 213.

Křeslice

Autem do Křeslic

  1. Z dálnice D1 odbočte exitem 6 Průhonice směrem na komerční zónu Čestlice. Jedete-li od Prahy, podjeďte dálnici. Z kruhového objezdu pokračujte na Uhříněves. Vpravo je budova aquaparku, za ním jsou hypermarkety, vlevo pole.
  2. Na následujícím křižovatce (po cca 1 km) odbočte vlevo. Vjedete do obce Pitkovice a po necelých 500 metrech, tam kde se cesta větví, pokračujete mírně vlevo směrem na Křeslice.
  3. V závislosti na dopravní situaci na dálnici může být někdy výhodné opustit ji exitem 2 a pokračovat přes Jižní Město. Na první světelné křižovatce se dáte vpravo, po hlavní třídě projedete celým sídlištěm a pokračujete s kopce směrem na sídliště Petrovice a Uhříněves.
  4. Asi po 500 metrech je v mírné levotočivé zatáčce odbočka doprava na Křeslice.
  5. Ve směru z Hostivaře jedete směrem na sídliště Petrovice. Obchvat sídliště končí křižovatkou s hlavní silnicí. Můžete jet buď vpravo, po cca 100 metrech na světelné křižovatce rovně až do bodu 4, nebo vlevo...
  6. ...a po 100 metrech u kontejnerového terminálu odbočit doprava do Pitkovic. Na první značené křižovatce pak odbočte vpravo do Křeslic.

Křeslice

Navigace druhé úrovně

  • Kudy do Křeslic
  • English
  • Polski
  • русский

↑ nahoru