Automatizace na klíč

Nechte zvýšení efektivity vašich výrobních procesů zcela na nás a jednoduše si užívejte výsledky. Obstaráme všechno od úvodní analýzy přes projekt až po instalaci, optimalizaci a podporu.

Chci vědět více

Digitalizace výroby

Základním kamenem vyhodnocování kvality a efektivity výroby je řádný sběr výrobních a procesních dat. Naše řešení poskytnou přehled o výrobě a umožní vyhodnocení výkonových, nákladových a kvalitativních ukazatelů v reálném čase.

Chci vědět více

Výrobní technologická zařízení

Vyvíjíme, vyrábíme a integrujeme automatizovaná výrobní zařízení na míru dle požadavků zákazníka. Průtokové pastéry, sanitační stanice či například autocisterny na rozvoz tankového piva představují perfektní řešení pro nápojový průmysl.

Chci vědět více

Automatizované autocisterny

Vyvíjíme, modernizujeme a dodáváme automatizované cisterny s pokročilým systémem pro rozvoz a stáčení tankového piva. Jedná se o nejmodernější cestu, jak dopravit čerstvé pivo v nejvyšší kvalitě až na stůl před zákazníka.

Chci vědět více

Řešení pro malé a střední pivovary

Rozumíme potřebám pivovarníků všech velikostí. Proto jsme vyvinuli unikátní platformu pro komplexní řízení malých a středních pivovarů, která využívá některých principů automatizace z velkovýroby, ale skvěle se hodí pro výrobu řemeslného piva.

Chci vědět více

ECS System

Hledáte ucelené řešení pro digitalizaci výroby? Vyzkoušejte naši uživatelsky přívětivou a moderní platformu pro procesní řízení a monitoring výroby, analýzu výrobních dat a perfektní správu každodenních úkonů přímo na míru každému zákazníkovi.

Chci vědět více

Virtualizace

Virtualizace se stává klíčovou technologií průmyslové výroby. Přesně podle vašich potřeb vám navrhneme řešení, které zvýší efektivitu a spolehlivost řídících systémů, uspoří provozní a investiční náklady, zjednoduší správu, bezpečnost a dostupnost systémů na řízení výroby odkudkoliv.

Chci vědět více

Měřící sud DataKEG

DataKEG z naší dílny je sud vybavený senzory a monitorovací jednotkou. Při kontrole procesu mytí a plnění zaznamenává DataKEG průběh teplot, tlaků a vodivosti v čase. Naměřená data vypovídají o kvalitě procesu čištění a plnění sudů na lince KEG.

Chci vědět více