Jsme tu pro vaši efektivitu

Už více než 30 let budujeme naše technologické know-how v oblasti technologických zařízení pro nápojový a potravinářský průmysl. Navrhujeme a dodáváme technologická zařízení s vysokým stupněm automatizace. Veškerá řešení dodáváme na klíč od studie přes uvedení do provozu až po integraci. Díky modernizaci a nastavení procesů zvýšíme efektivitu vašich zařízení, prodloužíme životnost technologií a snížíme provozní náklady.

Modernizace a zvýšení úrovně automatizace

Ke zvýšení kvality a stability produkce nemusíte vždy kupovat nová a drahá zařízení. Díky našim zkušenostem jsme schopni modernizovat vaše stávající technologická zařízení a technologické celky a myslet při tom na dlouhodobou udržitelnost. K dosažení optimálního výsledku za rozumné náklady totiž stačí modernizací zvýšit automatizaci. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Snížení nákladů

Automatizace vám pomůže snížit náklady na obsluhu a riziko selhání lidského faktoru.


Vysoký komfort

Navrhneme vám optimální technologické provedení a provedeme veškeré práce spojené s instalací.

Modernizace

Nabídneme vám i modernizaci vašeho stávajícího automatizačního řešení a zlepšíme tak jeho efektivitu a prodloužíme životnost.

Monitoring

Zavedeme vám pokročilý monitoring výroby, který vám poskytne maximální kontrolu nad všemi fázemi výroby.

Průtokové pastéry

Naše dlouholetá specializace na nápojový a potravinářský průmysl nám dovoluje vyvíjet a vyrábět špičkové automatické průtokové pastéry na pivo, mléko a ostatní nápoje. Vybavujeme je pokročilým dynamickým modelem řízení pasterizace, který vaší výrobě přinese řadu benefitů.

Snížení nákladů a spotřeby

Naše pastéry vám sníží spotřebu tepelné energie a provozní náklady v dochlazovací sekci.

Stabilní řízení

Moderní řešení vám přinese snadné a stabilní řízení pasterace na požadované PU.

Klidnější chod

Náš dynamický model pasterace zklidňuje chod samotného pastéru a prodlužuje tak životnost.

Pokročilé reporty

Součástí pastéru je i naše řešení ECS Archive, které vám nabídne kompletní sběr dat z provozu.

Křemelinové filtrace piva

Zajistíme pro vás komplexní rekonstrukci a modernizaci procesu filtrace piva. Dopřejte si efektivnější filtraci od čerpání ze sklepa až po výdej do přetlačných tanků, nižší nároky na obsluhu a vyšší kvalitu piva. O celou modernizaci se postaráme včetně návrhu vhodného stupně automatizace, prvků měření a regulace.

Stabilita a bezpečnost produktu

Automatizace filtračního procesu spolu s úpravami technologie přináší zejména stabilizaci kvality a zajištění trvanlivosti produktu.

Snížení provozních nákladů

Díky optimalizaci procesu filtrace lze uspořit provozní náklady na křemelinu a snížit výtraty piva.

Prodloužení doby filtrace

Správné dávkování křemeliny a pokročilé řízení celého systému přináší také prodloužení doby filtrace.

Sanitace a kontrola

Procesní automatizace zajistí důkladnou sanitaci zařízení a poskytne pokročilé reporty a záznamy o produkci.

Automatizované cisterny na rozvoz tankového piva

Vyvíjíme, modifikujeme a dodáváme automatizované cisterny s pokročilým systémem pro rozvoz a stáčení tankového piva. Jedná se o nejmodernější cestu, jak dopravit čerstvé pivo v nejvyšší kvalitě až na stůl před zákazníka.

Plná automatizace

Pro obsluhu zařízení postačí pouze jeden řidič, přerážení lze ovládat z mobilního zařízení. Díky pokročilé automatizaci probíhá vždy sanitace, plnění a dodávka piva v souladu s nastavenými procesy.

Maximální kvalita

Pivo má ty nejlepší možné podmínky díky automatické sanitaci a pokročilému tlakování tanků CO2 z aseptické kryogenní jednotky.

Přesnost

Výdej s přesností +-0,5 % dle legislativy a vystavení dokladu zákazníkovi o skutečně přijatém množství. Tímto také celý systém předchází neoprávněné manipulaci, minimalizuje výtraty a ztráty produktu.

Úspory

Snížení nákladů na logistiku pro menší zákazníky, úspory díky možnosti využití vlastního CO2 pro plnění kryogenní jednotky a zkrácení času plnění na minimum.

Sanitační stanice

Sanitační stanice s plně automatickým nebo poloautomatickým provozem je základní předpoklad pro udržení kvality a bezpečnosti produktu napříč celým výrobním procesem. Proto jsme naše řešení sanitační stanice koncipovali tak, abychom vám co nejvíce zjednodušili správu sanitace, ušetřili čas a náklady a nabídli detailní reporting.

Návrh a instalace

Sanitační stanici navrhneme přesně podle vašich potřeb a vlastností sanitovaných okruhů a zařízení.

Receptury a reporty

Součástí dodávky zařízení je systém pro kompletní sběr dat z procesu sanitace a uživatelsky přívětivý receptní systém.

Optimalizace a úspora

Jednotlivé okruhy optimalizujeme z pohledu kvality a doby sanitace včetně spotřeby vody a sanitačních prostředků.

Automatické analýzy

Pomocí sanitačních reportů vyhodnotíme dodržení předepsaného procesu sanitace a tím ušetříme operátorům a laborantům čas při ověřování kvality.

Úprava stupňovitosti a karbonizace

Optimalizace výroby piva je naše doména, a proto vám navrhneme a vyrobíme zařízení pro kontinuální úpravu stupňovitosti a dosycování piva. Naším cílem je nejvyšší kvalita a přesnost, které dosahujeme použitím měřících přístrojů značky Anton Paar a dynamickým modelem řízení. Celé řešení od nás dostanete na klíč a všechna zařízení integrujeme do výrobních celků včetně databázového systému ECS Archive s kompletním sběrem dat provozu zařízení.

Vymrazování lihovin

Naše zařízení na vymrazování lihovin před samotným stáčením zabrání fenoménu drobného zákalu po zchlazení likéru před jeho spotřebou, a proto jej někteří výrobci likérů rádi používají. V současné době ho úspěšně provozujeme hned na několika instalacích. Jelikož víme, že každá výroba má svá specifika, jsme připraveni zařízení upravit přesně podle vašich potřeb.