Proč právě Esonic?

Uvedením zařízení do provozu naše práce zdaleka nekončí. O vaši spokojenost a dodaná zařízení se staráme i nadále. Nabízíme nepřetržitou servisní podporu, dbáme na špičkovou kvalitu, moderní technologie a koncepční řešení s dlouhodobou životností. Jako lídr oboru víme, že každá zakázka je unikátní, a proto od nás nikdy nedostanete šablonovité řešení. Děláme to správně. Už přes 30 let.

Konzultace a studie

Základem vaší spokojenosti a nejvyšší efektivity řešení je správná definice vašich potřeb a cílů. Proto s vámi v rámci konzultací zpracujeme hloubkovou analýzu a dodáme vám studii proveditelnosti. Budete tak přesně vědět, co můžete očekávat.


Návrh a projekt

Po úvodních konzultacích navrhneme a naprojektujeme konkrétní řešení, které vašemu podnikání přinese optimální výsledky. Společně pak vybereme cestu a rozsah celého projektu.

Software a řešení

V ESONIC neexistují šablony. Proto ke každému projektu přistupujeme zcela od píky a vybíráme co nejvhodnější kombinaci našich systémů. Díky expertize v tvorbě výrobních software zajistíme kompatibilitu s vaší výrobou nebo technologickým celkem a zohledníme specifika a cíle vašeho oboru.

Instalace a montáž

Náš odborný tým techniků se postará o instalaci a montáž včetně zaškolení personálu přímo u vás. Díky zkušenostem provedeme celý proces s minimálním zatížením vašich zaměstnanců a minimální ztrátou drahocenného výrobního času.

Rozsah služeb

Díky profesionální práci našich specialistů zvládneme splnit vaše zadání od analýzy stávajícího stavu přes zpracování studie proveditelnosti a projektu až po montáž, odladění a uvedení zařízení do provozu. Nejvyšší odbornost našich projektantů, programátorů a techniků ve spojení s týmovou prací je pro vás zárukou nejen špičkové kvality, ale také možností dalšího rozvoje naší spolupráce.

Realizace

Provádíme náročné a časově kritické instalace automatizace rozsáhlých technologických celků a nových výrobních zařízení.

Integrace

Nasazujeme nová výrobní zařízení do stávajících výrobních technologických celků.

Modernizace

Zvyšujeme úroveň automatizace a užitnou hodnotu vašich stávajících zařízení.

Optimalizace

Snižujeme náklady a náročnost vaší výroby zjednodušením procesů a monitoringem.

Jaké technologie používáme?

Vysoké standardy našich služeb vyžadují špičkové technologie. Proto ve všech projektech nasazujeme pouze osvědčené průmyslové systémy od renomovaných partnerů.

PLC

  • SIEMENS Simatic S7-1500
  • SIEMENS Simatic S7-300/400
  • SIEMENS Simatic S5 – údržba, modernizace
  • Rockwell Allen-Bradley ControlLogix/ CompactLogix

SCADA a HMI

  • SIEMENS WinCC
  • Wonderware InTouch
  • Rockwell Automation RS View
  • ICONICS GENESIS

PCS