Naplní víc než vaše očekávání

Dopřejte svým zákazníkům tankové pivo v maximální kvalitě pomocí pokročilých technologií. Objevte automatizovanou cisternu z naší dílny.

Plná automatizace

Pro obsluhu zařízení postačí pouze jeden řidič, přerážení lze ovládat z mobilního zařízení. Díky pokročilé automatizaci probíhá vždy sanitace, plnění a dodávka piva v souladu s nastavenými procesy.

Maximální kvalita

Pivo má ty nejlepší možné podmínky díky automatické sanitaci a pokročilému tlakování tanků CO2 z aseptické kryogenní jednotky.

Dokonalý přehled

Veškerá aktivita cisterny je elektronicky řízena, monitorována a zaznamenávána. Jedná se o špičkový systém pro sběr a zpracování dalších dat.


Úspory

Snížení nákladů na logistiku pro menší zákazníky, úspory díky možnosti využití vlastního CO2 pro plnění kryogenní jednotky a zkrácení času plnění na minimum.

Jak autocisterna funguje?

Při vývoji automatizované cisterny jsme přemýšleli, jak udržet nejvyšší kvalitu přepravovaného piva a zároveň co nejvíce ulehčit její používání. Proto je veškerý chod cisterny zcela automatizován. Návrh technologické sestavy vytvoříme na míru dle požadavků zákazníka.

100% bezpečnost

Cisterna začne vydávat až po přihlášení řidiče RFID kartou a navolení druhu a množství piva. Dodávka navíc splňuje veškerá nařízení EU a má certifikaci MID.


Flexibilní objem dodávky

Díky instalovanému certifikovanému měřícímu systému lze vydávat zákazníkům libovolné množství piva od velikosti dávky 200 l. 

Přesnost

Výdej s přesností +-0,5 % dle legislativy a vystavení dokladu zákazníkovi o skutečně přijatém množství. Tímto také celý systém předchází neoprávněné manipulaci, minimalizuje výtraty a ztráty produktu.

Šetrnost

Stojatá konstrukce tanků umožní dokonalou sanitaci a šetrnější rozvoz piva. Díky dobře izolované izotermické nástavbě drží pivo při převozu takřka stálou teplotu.