Poselství a hodnoty

Jsme spolehlivým partnerem našim zákazníkům, zaměstnancům a dodavatelům. Společně tvoříme stabilní řešení s vysokou přidanou hodnotou a vizí budoucího rozvoje v závislosti na měnících se potřebách a prostředí podnikání našich zákazníků.

Stabilní partner pro automatizaci

Od roku 1991 se zaměřujeme na průmyslovou automatizaci technologických procesů a dodávek výrobních informačních systémů. Propracovali jsme se na špičku českého trhu a úspěšně dokončili řadu zahraničních projektů.

Specializovaná řešení pro váš obor

Soustředíme se na komplexní automatizaci v nápojovém a potravinářském průmyslu a dále pak v průmyslu chemickém, farmaceutickém, energetickém a v průmyslu stavebních hmot. Nejvýrazněji působíme v pivovarnictví, kde je 80 % českého a 10 % světového piva vyrobeno s použitím našich technologií a řešení.

Vlastní produkty

Pod naší značkou dodáváme plně automatizované autocisterny pro rozvoz tankového piva, platformu ECS System pro procesní řízení a digitalizaci výroby, kontrolu procesu čištění a plnění KEG sudů DATAkeg a silové a řídící rozvaděče.

Non-stop podpora

Realizací to u nás nekončí, a proto poskytujeme nepřetržitou podporu našich specialistů. Zajišťujeme tak nejvyšší kvalitu produktů a efektivitu vaší výroby.

Řešení na klíč

Jsme připraveni vyřešit vaše zadání od analýzy stávajícího stavu přes zpracování studie proveditelnosti až po montáž, odladění, uvedení do provozu a následnou optimalizaci.

 

 

 

 

 

 

Management

 

Petr Matiášek

Výkonný ředitel
petr.matiasek@esonic.cz

Josef Vosolsobě

Technický ředitel
josef.vosolsobe.jr@esonic.cz

Jan Strnad

Finanční a personální manažer
jan.strnad.jr@esonic.cz

Roman Chlumský

Vedoucí obchodu
roman.chlumsky@esonic.cz

Jarmila Švehlová

Vedoucí HW projektů
jarmila.svehlova@esonic.cz

Martin Denk

Procesní inženýr
martin.denk@esonic.cz